top of page

Tahsilat Makbuzu Basımı Hakkında

Tahsilat makbuzu şirketlerin ihtiyaç duydukları ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle kesilen fatura ya da ödenekler için tahsilat makbuzu kullanılmaktadır. Her sektör içerisinde bu makbuz çeşitleri kullanılmaktadır.

Firmaya özgü hazırlanan tahsilat makbuzu baskı için sitemiz birbirinden farklı ürün çeşidi sunmaktadır. Hazırlanan tasarımlar üzerinde firma hakkında bilgilendirici detaylar bulunmaktadır. Tediye makbuzu yapılan pos işlemleri ve fatura kesim sonunda kullanılan makbuz çeşitlerinden biridir. Her firma ya da işletme bu makbuzlara ihtiyaç duymaktadır.

Para Tahsilatı İçin Hazırlanan Makbuz Baskıları

Çoğu işletme içerisinde kredi kartı kullanımı gerçekleşmektedir. Bu kart kullanımına bağlı olarak işletme firmalara para tahsilat makbuzu vermektedir. Hazırlanan tasarım seçenekleri ile makbuz ürünleri her işletme için özel olarak baskıya alınmaktadır. Ücret tahsilat makbuzu hem büyük hem de küçük ölçekli firmaların kullandıkları ürünlerden biridir. Alınan ödemelerin her biri için kesilen bu makbuzlar firmaya özgü hazırlanmaktadır. Tediye makbuzu baskı çeşitleri geniş çaplı hizmet veren firmaların kullandıkları ürünlerden biridir. Her ödeme için ayrı makbuz seçeneği bulunmaktadır.

Tahsil Etme Makbuzu Baskı

İşletmeler kullandıkları pos cihazları ya da kestikleri fatura başına makbuz vermektedir. Tahsil etme makbuzu bu anlamda alınan ödemelerin tahsil edildiğini gösteren evraklardan biridir. Günlük hayatta tüm işletmeler ve büyük firmalar tahsil etme makbuzunu kullanmaktadır. Alınan ödemeler için kanıt niteliği taşıyan bu makbuzlar baskı için sitemiz üzerinden sipariş verilmektedir. Verilen siparişlere özel hazırlanan tasarımlar arasında firmanın tanıtımını yapacak görseller yer almaktadır. Logo ve amblem kullanımı hazırlanan bu tahsil etme makbuzları için en önemli kriterlerden biridir.

3 Nüshalı Tahsilat Makbuz Siparişi Verme

3 nüshalı tahsilat makbuzu siparişi vermek için otokopi özelliğine sahip olan kağıt kullanılmaktadır. Makbuz için alınan tüm çıktılar kaliteli bir görsel sunmaktadır. Ofis ya da iş yerleri içerisinde kullanılan bu makbuzlar üzerinde taksit seçenekleri detayları da yer almaktadır. Makbuz tasarımlarında firmaların istekleri belirlenerek bu yönde tasarımlar oluşturulmaktadır. Her sektör içerisinde makbuz kullanımı bulunmaktadır. 3 nüshalı olan tahsilat makbuzları da kullanım alanı en geniş ofis ürünlerinden biridir.

bottom of page