top of page

İNSERT (İNSÖRT);

Üretici veya parakendecinin ürün veya hizmetlerindeki indirim, kampanya gibi yenilikleri ve ayrıcalıkları müşterilerine duyurmak veya iletmek için yayınladıkları süreli yayınlardır.

İnsert kataloğa göre daha kısa bir hayat döngüsüne sahip olduğundan genelikle daha kısa sürede hazırlanıp daha ince ve ucuz kağıtlara basılır. Bu yüzden çok sık tercih edilen hesaplı bir reklam aracıdır.

İnsert (insört) özellikle marketlerin çok sık kullandığı ve anlık satışlarına direkt etki eden çok hızlı dönüşüm sağlayan çok önemli bir reklam ve tanıtım ürünüdür. market'ler için olmassa olmaz bir tanıtım şeklidir. Günümüzde çoğu alışveriş mağazalarıda artık insört bastırmakta ve reklamını yapıp ürün satışını arttırmaktadır. İnsert basımında sıklıkla kullanılan kağıt çeşitleri 80gr. kuşe veya 90gr. kuşe kagıttır. İnsert adetlerinin çoğu firma tarafında yüksek adette basılmasından dolayı ince gramajı düşük maliyeti az olan kagıt kullanılmaktadır.

İnsert (insört) 2 - 4 - 8 - 16 - 24 sayfa olarak yapılabilmektedir. Genellikle a5-a4-a3 ebatlarında hazırlanır ve basılır.

Ortadan kırımlı ( katlamalı ) ve tel dikişli olarak mücellit işlemi tamamlanır. Sizlere insert tasarımı ve son teknoloji makina parkuru ile insert baskısında sorunsuz hizmet vermekteyiz. İnsert ( insört ) fiyatlarımızı ve insört çeşitlerimi öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Baskıya Hazır Market İnsert Tasarım Şablon Örneği

Baskı kağıt seçenekleri: 105gr tek yön, 130gr tek veya çift yön, 150gr tek veya çift yön kuşe kağıt şeklindedir. Baskı renklidir. Broşür Ölçüsü 14x20 cm yani A5 Kağıt veya 20x28 cm yani A4 Kağıt şeklinde olabilmektedir. (A4 ve A5 farkı nedir: Broşür kağıdının sadece boyutunu temsil eder.)  105gr, 130gr, 150gr olarak belirtilen ölçü kağıdın kalınlığını temsil eder. 

Market Tasarım & İnsert Baskı Kimler İçindir?

Süpermarket insert, market insert, bakkal insert, ürün insert tasarım örneğimiz, üzerindeki bilgiler değiştirilerek birçok alanda kullanım için hazırdır. Birçok yiyecek (gıda) hatta birçok ürün için baştan düzenlenerek uyarlanabilir. Market, süpermarket, mega market, yapı market, züccaciye, şarküteri vb. ürün satışları gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilen broşür tasarımlarına uygun fiyata Online Tasarım'da ulaşabilirsiniz!

Market İnsert Tasarımları Üzerinde Hangi Bilgiler Olmalıdır?

Öncelikle işletmenizde sunduğunuz hizmetleri, satışını yaptığınız ürünleri vurgulayacak ve imajını ortaya çıkarak tasarımlar içermelidir. İşletmenizin veya firmanızın adını, logosunu, telefon numarasını, adres bilgisini ve bazı iletişim bilgilerini net ve açık şekilde ifade eder şekilde bir tasarım yapılmalıdır. Tasarımlarımızı bu hususlara dikkat ederek ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapmaya özen gösteriyoruz. Broşür tasarımlarımızı sizin bize ilettiğiniz bilgiler ışığında ve tasarımda bulunmasını istediğiniz bilgilere göre gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize 3 revizyon hakkı tanıyarak istedikleri tasarıma sahip olmalarına yardımcı oluyoruz.

Mahdan.com

Profesyonel Online Matbaa ve Reklam Ajansı

Firmanızın Kurumsal Online Matbaası İhtiyacınız olan her şey Mahdan.com!

Yıllardır değişmeyen prensibimiz; memnuniyetiniz önceliğimizdir. Daima özgün, yenilikçi ve farklı projeler ile en iyisi için çalışıyoruz. Kartvizit, katalog, broşür, el ilanı, kurumsal kimlik ürünleri, maliye anlaşmalı ürünler, promosyon ürünleri, magnet, menü, afiş, yer zemin etiketi uygun fiyatlarla Mahdan.com

Birlikte Tasarım Yapmak
bottom of page